حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

منابع استخدامی نیروی انتظامی (آزمون سال ۱۴۰۱)


معرفی منابع استخدامی آزمون ۱۴۰۱ نیروی انتظامی

در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ نیروی انتظامی ۷ درس به شرح ذیل اعلام شده که برای هر درس کتب مفید آن در این صفحه اعلام شده است که می توانید روی عنوان کتاب ها کلیک نموده و از جزئیات هر کتاب مشاهده و در صورت تمایل خریداری نمایید.


خبر استخدام جدید نیروی انتظامی در سال ۱۴۰۱
نیروی انتظامی شاخه‌ای از نیروهای مسلح ایران است، که وظایف پلیس نظامی و انتظامی را برعهده دارد. ورود به ناجا از دو طریق امکان پذیر است.
۱- ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی: دانشگاه انتظامی امین هر ساله در مقطع افسری از طریق ثبت نام اینترنتی دانشجو جذب می نماید. داوطلبین مرد این دانشگاه وظیفه آموزش و تعلیم افسران پلیس مرد در ایران را برعهده دارد. متقاضیان پلیس زن از طریق ثبت نام در دانشگاه انتظامی کوثر می توانند در مقاطع افسری اقدام نمایند. لازم به ذکر است در حال حاضر تاریخ دقیقی از زمان استخدام نیروی انتظامی زن در سال ۱۴۰۰ در مقطع درجه داری و افسری اعلام نشده است.
۲- گزینش ناجا: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هر ساله به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مقطع استخدام درجه داری نیروی انتظامی و استخدامی افسری نیروی انتظامی از دو طریق “ثبت نام حضوری و مراجعه به مرکز گزینش” و همچنین “ثبت نام اینترنتی از طریق سایت police.ir” دعوت به همکاری مینماید و داوطلبین با توجه به شرایط استخدام نیروی انتظامی در بازه زمانی مشخص شده نسبت به ثبت نام اقدام می نمایند؛ توجه داشته باشید: ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام در ناجا محسوب نمی گردد، پس از تکمیل فرم ثبت نام از داوطلبین فراخوان به عمل خواهد آمد.

ثبت نام متقاضیان مرد در مقطع درجه داری از بین داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دیپلم رشته های نظری، فنی حرفه ای و کار و دانش در سراسر کشور آغاز گردید. مهلت ثبت نام تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ می باشد.

همچنین برای مشاهده متن کامل و جدیدترین اخبار استخدام نیروی انتظامی می توانید به سایت ایران استخدام مراجعه نمایید.


دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی

در صورتی که زمان باقی مانده تا آزمون استخدامی کم بوده و فرصتی برای خرید و دریافت کتاب های چاپ شده ندارید، مطالعه فایل های استخدامی می تواند برای آمادگی در آزمون گزینه مناسبی باشد. برای این منظور فایل سوالات استخدامی نیروی انتظامی با فرمت PDF در سایت ایران عرضه قابل دانلود و مطالعه می باشد.

ارسال دیدگاه