حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قوانین و مقررات

ورود کاربران به سایت و خرید کتاب به معنای آگاهی و پذیرفتن مقررات خرید کتاب از فروشگاه اینترنتی آوا کتاب خواهد بود. کاربر با ثبت سفارش، قبول کلیه شرایط و قوانین وب سایت را اعلام نموده است.

 

  • روند ثبت و ارسال سفارش و مدت زمان تحويل

– از ثبت نهایی سفارش تا تحویل کالا به شرکت پست، حداقل یک روز کاری زمان خواهد برد. این زمان نسبت به کالای مورد سفارش و شهر گیرنده کالا تغییر نموده و مطابق با شرایط ارسال کالا از طریق پست جمهوری اسلامی ایران (پست پیشتاز) خواهد بود. طبق اعلام اداره پست، مرسوله ها طی ۷۲ الی ۹۶ ساعت پس از تحویل به اداره پست، به دست مشتری میرسد.

– هزینه بسته بندی و ارسال هر بسته با پست پیشتاز ۱۶ هزار تومان میباشد.

– روزهای کاری دفتر فروشگاه اینترنتی آوا کتاب به جهت پاسخ‌گویی، پیگیری و پشتیبانی سفارشات از شنبه تا پنجشنبه هر هفته (به استثنای تعطیلات عمومی در ایران) از ساعت ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر میباشد و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات رسمی پردازش می‌‏شوند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید، مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری یا دلایل فنی مربوط به زیرساخت اینترنت، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز و به ایشان اطلاع داده خواهد شد.

– بروز هر نوع آسیب دیدگی یا حادثه به هنگام حمل و نقل بر عهده آوا کتاب نبوده و جبران خسارت با هماهنگی شرکت پست امکان پذیر خواهد بود. آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۱ روز کاری پس از تحویل سفارش به واحد امور مشتریان آوا کتاب اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت پست و فاکتور به فروشگاه اینترنتی آوا کتاب ارسال شود.

– لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش یا مامور پست، سلامت فیزیکی کالا یا هرگونه مغایرت را بررسی و در صورت وجود مشکل، از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– آوا کتاب هیچ گونه مسئولیتی در قبال تحویل دادن بسته از سمت پست به شخص دیگری جز سفارش دهنده ندارد.

– واریز وجه در سایت آوا کتاب به صورت اینترنتی و درگاه بانکی میباشد.

 

  • شرایط و ضمانت بازگشت یا لغو خرید و استرداد وجه

– در سایت آوا کتاب امکان لغو سفارش پس از پرداخت وجود ندارد.

– بازگشت سفارش تنها در صورتی امکان پذیر میباشد که کتاب به صورت اشتباه ارسال شده باشد. در صورت تایید، پس از دریافت بسته مرجوعی، کل مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

ارتباط با ما
آذربایجان شرقی، تبریز، فروشگاه آوا کتاب
09227351645