معرفی منابع استخدامی

منابع استخدامی وزارت بهداشت

خبر برگزاری آزمون جذب ۲۵ هزار نیرو در وزارت بهداشت تا ماه آینده

– وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۲۵ هزار نیرو در این وزارتخانه تا ماه آینده خبر داد.

– عین الله بهرامی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص جذب نیروها در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: مجوز جذب ۲۵ هزار نیرو را از سازمان استخدامی کشوری گرفته ایم.

– وی گفت: آزمون‌های جذب نیرو در وزارت بهداشت تا یک ماه آینده برگزار می‌شود و سعی می‌کنیم، بخشی از نیازهای نیروی انسانی را تامین کنیم.


احتمال انتشار دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت در این هفته

– مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت: برگزاری آزمون استخدامی در این دوره، متفاوت از دوره‌های قبلی است؛ به طوری که باید با سازمان امور استخدامی هماهنگ باشیم و همین موضوع باعث شده در روند برگزاری آزمون استخدامی، دچار تأخیر شویم.

– وی همچنین به اختلاف نظر سازمان امور استخدامی با سازمان برنامه و بودجه بر سر تأمین منابع مالی آزمون استخدامی وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: متأسفانه سازمان برنامه و بودجه بر سر مجوز استخدام 25 هزار نیرو اختلاف نظر دارد و عنوان می‌کند برای 17 هزار نفر مجوز می‌دهد.

– مرادی ادامه داد: البته ما معطل این موضوع نمی‌مانیم و سعی می‌کنیم دفترچه آزمون استخدامی را این هفته منتشر کنیم.

جهت سفارش کتاب های استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید


مراحل نهایی اعلام فراخوان آزمون استخدامی وزارت بهداشت

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، کریم خانی مدیر روابط عمومی این معاونت با اشاره به اتمام مراحل تدوین دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت، خاطرنشان کرد: پس از تایید سازمان اداری و استخدامی کشور فراخوان آزمون مربوطه اعلام خواهد شد.
وی در ادامه تصریح کرد: محتوای کلی دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت قبل اطلاع رسانی عمومی باید به تایید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد.


معرفی منابع استخدامی دروس عمومی آزمون 1401 وزارت بهداشت

معرفی منابع استخدامی دروس تخصصی آزمون 1401 وزارت بهداشت

مدیر کل منابع انسانی معاونت توسعه وزارت بهداشت گفت:با راه اندازی بیمارستان های جدید و توسعه بخش های مراکز درمانی، ما نیازمند ۳۳ هزار نیرو هستیم.
مرادی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است تا پایان سال جاری ۱۲ هزار تخت بیمارستانی به مراکز درمانی در سراسر کشور اضافه شود. با راه اندازی بیمارستان های جدید و توسعه بخش های مراکز درمانی ما نیازمند حدود ۳۳ هزار نیرو هستیم .جلسات متعددی برای مجوز جذب این نیروها با سازمان امور استخدامی برگزار شده  که نتایج خوبی به دست آمده است.

 کارشناس تحلیلگر سیستم 

 

پرستاری

 

بهیار

 

مامایی

 

اتاق عمل

 

هوشبری

 

بهداشت محیط

 

بهداشت حرفه ای

 

بهداشت خانواده

 

استخدامی آزمایشگاه تشخیص طبی

 

پزشک عمومی

 

مددکار بهداشتی و درمانی

 

کارشناس امور ورزشی

 

حسابدار

 

کارشناس امور اداری

 

کارشناس برنامه و بودجه

 

کارشناس شبکه

 

کارگزین

 

متصدی امور دفتری

 

مسئول دفتر

 

مهندس برق

 

کارشناس حقوقی

 

مسئول خدمات مالی

 

کارشناس راه و ساختمان

 

کارشناس روابط بین المللی

 

مترجم

 

کارشناس معماری

 

کارشناس حراست نیروی انسانی

 


خبر استخدام جدید وزارت بهداشت در سال 1401

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی علاوه بر مدیریت و نظارت بر مراکز بهداشتی و درمانی کشور، مدیریت دانشگاه‌های علوم پزشکی را عهده‌دار است. بطور معمول استخدام و جذب نیرو توسط وزارت بهداشت از طریق برگزاری آزمون استخدام صورت میپذیرد، پذیرفته شدگان آزمون کتبی پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی و قراردادی در این وزارتخانه و سازمان های تابعه مشغول به کار میشوند.

همچنین برای مشاهده متن کامل و جدیدترین اخبار استخدام وزارت بهداشت کارگران میتوانید به سایت ایران استخدام مراجعه نمایید.


دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت

در صورتی که زمان باقی مانده تا آزمون استخدامی کم بوده و فرصتی برای خرید و دریافت کتاب های چاپ شده ندارید، مطالعه فایل های استخدامی می تواند برای آمادگی در آزمون گزینه مناسبی باشد. برای این منظور فایل سوالات استخدامی وزارت بهداشت با فرمت PDF در سایت ایران عرضه قابل دانلود و مطالعه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا